شیر برقی های دانفوس

شیر برقی های دانفوس

شیرهای برقی شرکت دانفوس جهت استفاده در صنایع برودتی و تهویه مطبوع سازگار با مبردهای فریونی و آمونیاکی طراحی و ساخته شده‌اند. این دسته از شیرها شامل شیرهای فشاری فولاد ضدزنگ و شیر برقی های پالسی هستند.
شیرهای EVR دانفوس، شیرهای برقی هستند که با قرار گیری در خطوط مایع سیستم تبرید یا تهویه میتوانند باعث کنترل میزان این مبرد در سیستم شوند.
شیرهای برقی شرکت دانفوس با تمامی مبردهای از جمله R22, R134a, R404A, R407c, … و حتی گازهای فشار بالا مانند R410A سازگاز می باشد.
این شیرها اصولا دارای مدل های باز یا بسته می باشد که معمولا از مدل بسته آن استفاده می گردد.

شیر برقی های دانفوس از سایز 4/1 اینچ تا سایز 8/21 تولید شده است. برای این شیربرقی ها، شرکت دانفوس دو نوع بوبین یا کویل تولید کرده است؛ بوبین سوکتی و بوبین سیم دار. این بوبین ها کار اتصال برق را برای شیربرقی انجام می دهند. بوبین های شرکت دانفوس در ولتاژهای 220 ، 24 و 12 ولت تولید شده و در اختیار مصرف کننده قرار گرفته است. البته شایان ذکر است که بوبین هایی سیم دار این شرکت فقط در نوع 220 ولت تولید می شود و بوبین های سوکتی در انواع ولتاژهای مذکور در دسترس می باشد. بوبین 220 ولت از برق AC و بوبین های 24 و 12 ولت از برق DC تغذیه می شوند.
شرکت دانفوس برای تحقق کار و سهولت کار مصرف کننده برای هر سایز شیر برقی از دو بدنه بزرگ و کوچک استفاده می کند. بطور مثال برای سایز 4/1 اینچ از دو بدنه EVR2 و EVR3 میتوان استفاده نمود. البته قابل ذکر است که این شرکت برای سایز 8/3 1 اینچ از سه سایز بدنه (EVR22, EVR25, EVR32) استفاده می نماید. نوع اتصال شیر برقی ها در سایزهای “4/1 الی”8/5 بصورت جوشی و یا مهره ای می باشد که این امر دامنه انتخاب بیشتری را در اختیار مشتری قرار می دهد.

شما می توانید تمامی شیر برقی های دانفوس را از وبسایت شرکت تهویه و تبرید کاسپین خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *