فیلتر درایرهای دانفوس

فیلتر درایرهای دانفوس

فیلتر درایرها، خط مایع سیستم های تبرید و تهویه را در مقابل رطوبت مبرد محافظت می کند، بنابراین این درایرها علاوه بر از بردن رطوبت مبرد؛ سیستم را از وجود اسیدها، ذرات جامد و ناخالصی های شیمیایی و تخریب کننده پاک می سازد.
فیلتر درایرهای دانفوس در دو سری DMLو DCL تولید می شود. فیلتر درایرهای سری DCL دانفوس دارای هسته‌ای با 80 % غربال مولکولی(Molecular Sieve) برای جذب رطوبت و 20 % آلومینای فعال برای جذب اسید. این فیلتر درایرها برای سیستم‌هایی مناسب هستند که در آن اسید نیز وجود دارد. فیلتر درایرهای سری DML دانفوس دارای هسته‌‌ای از جنس غربال مولکولی (Molecular Sieve) بوده و ظرفیت بالایی در جذب رطوبت دارد. اتصالات این فیلتر درایرها در انواع جوشی و مهره‌ای و با سایزهای مختلف وجود دارد که با انواع مبردهای رایج از جمله R22، R134a ، R410a، R404a، R407C ، R410a ، R507 و … قابل استفاده می باشد. پوسته آن دارای رنگ پودری الکتروستاتیکی است که در مقابل خوردگی بسیار مقاوم است.

DCL

فیلتر درایرهای دانفوس از سایز “4/1 تا “8/11 تولید می شود که از سایز “4/1 تا “8/5 در دو نوع اتصال مهره ای و جوشی قابل دسترس می باشد که این امر کار انتخاب را برای مصرف کننده ساده می نماید اما برای سایزهای “8/7 و “8/11 فقط میتوان از اتصال جوشی این محصول بهره برد. برای هر سایز حداقل 2 بدنه تولید شده است، به عنوان مثال برای سایز “8/11 از 2 بدنه DCL609 و DCL759 و یا برای تولید سایز “8/3 از 5 بدنه DCL033 ، DCL053 ، DCL083 ، DCL163 و DCL303 استفاده شده است. تفاوت این بدنه ها با هم در ابعاد و حجم آنها می باشد که تمامی اطلاعات حجم، ابعاد و … آنها در جدول زیر آمده است:

شما می توانید تمامی مدل های درایر دانفوس را با بهترین قیمت از وبسایت شرکت تهویه و تبرید کاسپین خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *