معرفی چک ولو دانفوس

معرفی چک ولو دانفوس

چک ولو های دانفوس

شرکت دانفوس دانمارک از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه تولید تجهیزات صنعت تبرید و تهویه مطبوع است. این شرکت با تولید محصولات با کیفیت به یکی از معروف‌ترین برندهای دنیا تبدیل شده است. یکی از محصولات مهم این شرکت چک ولو است که برای جلوگیری از برگشت مبرد گرم در سیستم‌های تبریدی به کار می‌رود. چک ولوهای NRV و NRVH می‌توانند در خطوط گاز مایع ، مکش و گرم در سیستم‌های تبرید و تهویه‌مطبوع با مبردهای فرئونی مختلف از جملهCFC, HCFC, HFC استفاده شوند. این چک ولوها جهت جریان صحیح را تضمین می‌کنند و از تراکم برگشتی مبرد گرم شده سیستم به اواپراتور جلوگیری می‌کنند. یک پیستون تعدیل کننده داخلی این چک ولوها قرار گرفته است تا از ارتعاش خطوط نصب جلوگیری نماید. به عنوان مثال یکی از خطوط قابل ارتعاش در سیستم‌ها خط تخلیه از کمپرسور می‌باشد.
در سیستم‌های برودتی که کمپرسورهایشان به طور موازی به هم متصل شده‌است، استفاده از NRVH نسب به NRV سودمندتر است زیرا فنر تعبیه شده در NRVH قوی تر می‌باشد و این امر باعث بهبود عملکرد و جلوگیری از آسیب‌های جزئی نیز می‌شود.
چک ولوهای فرئونی دانفوس از سایز 6 میلیمتر (“4/1) الی 35 میلیمتر (“8/13) در دسترس مصرف‌کننده قرار گرفته است که از سایز “4/1 الی “4/3 با توجه به نساز مصرف‌کننده در مدل جوشی و مهره‌ای تولید می‌گردد، در سایزهای بالاتر فقط مدل جوشی آن تولید شده است. در جدول پایین میتوانید مشخصات مربوط به چک ولوهای دانفوس را مشاهده بفرمایید.

ویژگی‌های چک ولو دانفوس

حداکثر فشار کاری : 46 بار
حداکثر فشار تست : 60 بار
دمای محیط: از 50- تا 140+ سانتگراد (60- تا 285+ درجه فارنهایت)

شما می توانید انواع چک ولو دانفوس را از طریق وبسایت شرکت تهویه و تبرید کاسپین خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *